Актор Кевін Гатрі найбільш відомий за роллю чарівника Абернаті у фільмах "Фантастичні звірі", зіграв також у стрічках "Дюнкерк" і "Сонце на Лейті". Його звинуватила у зґвалтуванні мешканка Глазго.

До теми Чоловік, який звинуватив Кевіна Спейсі у сексуальних домаганнях, відмовився називати своє ім'я

Кевін Гатрі засуджений за зґвалтування

Відомо, що насильство відбулося у ніч з 30 вересня на 1 жовтня 2017 року в Глазго. Тоді Кевін Гатрі відпочивав у барі разом з його другом, актором Скоттом Рідом та спільною знайомою.

У 29-річної дівчини погіршилося самопочуття в таксі, тому її відвезли додому до Ріда. Господар помешкання подзвонив до швидкої допомоги, натомість Кевін залишився разом з дівчиною, щоб нібито доглянути її.

Рід не був присутній з актором та дівчиною, а тому між ними стався статевий контакт. Дівчина зізналась у суді, що запам'ятала, як її роздягали й торкались. Однак вона наголосила, що "не усвідомлювала, що відбувається".

Розслідування тривало 4 дні. Кевін Гатрі заперечував звинувачення й заявляв, що просто допомагав дівчині. Та на її спідній білизні знайшли ДНК актора, а тому його засудили й внесли до реєстру осіб, які вчинили злочин на сексуальному грунті.

Ще один скандал навколо іншого актора "Фантастичних звірів"

  • Джонні Деппа, який грав Ґріндевальда у фільмах, звинуватила в домашньому насильстві Ембер Герд, його колишня дружина. У виданні The Sun вона розповіла про скандальні подробиці із їхнього життя.
  • Чоловік подав у суд на таблоїд, оскільки матеріали нашкодили його кар'єрі, а звинувачення, оприлюднені в ній, були неправдою. Все-таки Джонні Депп програв справу проти газети The Sun і йому відмовили в апеляції, але він пообіцяв довести, що його колишня обманює.
  • Через те, що актора визнали в суді насильником, компанія Warner Bros. попросила актора відмовитись від ролі у "Фантастичних звірах 3". Його замінив Мадс Міккельсен.