У матеріалі під назвою "Темношкіра телеведуча стверджує, що топовий український політик назвав її "ризиком для рейтингів" Кароліна Ашіон розповіла, що наважилась зізнатись про власну історію заради тисяч темношкірих людей, які живуть в Україні. Їй неприємно, що Ткаченко вирішив змішати питання расизму та політики.

Читайте також Коментатора Олімпіади-2020 звільнили за расистський жарт про очі cпортсмена з Південної Кореї

Міністр публічно бреше, це ганьба. Ткаченко тепер закидає мені якісь політичні мотиви, але перекручувати факти – це неправильно. Я була обережна з тим, щоби не змішувати питання расизму з політикою. Я вирішила заговорити про це виключно заради тисяч темношкірих українців, яких ранять так само, як мене, які страждають від расистських коментарів,
– заявила Ашіон.

У матеріалі видання журналісти згадали не лише ситуацію з расизмом в Ашіон, а нещодавній скандал із "Дизель шоу". Комік Віктор Вемуна розповів, що його та сестру запрошували до участі в номері програми "Дизель шоу" під назвою "Тарас-Папуас", але ті відмовились від участі. Натомість у номер запросили інших темношкірих акторів, де зі сцени лунали расистські жарти.

До слова У "Дизель шоу" відповіли на закиди про расизм і гомофобію

У виданні The Daily Beast наголосили, що останніми роками українські міста привертають увагу іноземних туристів, але явище расизму досі не зникло як і в багатьох інших пострадянських країнах.

"Проблема буденного расизму існує, але дискусія не почнеться, доки народ не вирішить, "Україна для українців", як вимагають деякі націоналісти, або це "плавильний казан". Суспільство поки не визначилося", – зазначив у коментарі видання журналіст Євген Кисельов.

Що відомо про скандал Ашіон і Ткаченка

  • За словами Ашіон, колись вона працювала на каналі "2+2", але хотіла змінити роботу і перейти на інше ранкове шоу ведучою. Але Ткаченко тоді їй відмовив, нібито сказавши: "Ви в дзеркало себе бачили? Аудиторія нашого каналу не те, щоб... Я не готовий ризикувати рейтингами... ".
  • Після цього ведуча звільнилась з холдингу та перейшла працювати на інший канал.
  • У 2021 році Кароліна Ашіон зустріла Ткаченка на львівському фестивалі Leopolis Jazz Fest і через 6 років згадала йому ситуацію, на що теж отримала іронічну відповідь: "Так, а може мені ще вибачення у вас попросити?"
  • Тоді Ткаченко відреагував на скандал та зазначив, що кілька років тому проводити кастинги не було його прямою роботою, а в його компанії завжди зберігали баланс. "Я – за різноманітність, інклюзивність і бачення у різниці цінності, яку варто примножувати", – коментував міністр.