Після того, як Росія цинічно вдарила по Києву ракетами в День захисту дітей та вбила 9-річну дівчинку в Деснянському районі, Alyosha емоційно нагадала одну з найважливіших речей, яку ми повинні зробити для дітей.

До теми Діти гинуть через оскаженілого діда, – Катя Осадча про трагічні наслідки обстрілу Києва

Alyosha показала найменшу доньку від Тараса Тополі

Співачка наголосила, що в малюків має бути щасливе дитинство в люблячій сім'ї, де стосунки мами й тата стануть для них прикладом у майбутньому. Крім того, дітям важливо мати право на свободу вираження своїх думок і почуттів, на освіту, на гідне життя без насильства.

Сьогодні ми відзначаємо особливий день – День захисту дітей! Це свято, яке нагадує нам про найцінніше, що є в нашому житті – наші діти. Це день, коли ми згадуємо про їхні права, добробут та безпеку,
– написала Alyosha.

У свято вона показала 2-річну доньку Марію від лідера "Антитіл" Тараса Тополі. На фото дівчинка лежить на підлозі в картатій сукні й тягнеться до книжки з промовистою назвою "Яблука війни", яка вчить говорити з дітьми про війну. Обличчя дівчинки не видно, але очевидно, що вона помітно підросла з останніх кадрів.

"Бережи Господи всіх діток. Помилуй і допоможи в потребі", – додала артистка наостанок.

Донька Alyosha та Тараса Тополі / Фото з інстаграму співачки

  • До речі, навесні Alyosha показувала маленьку доньку Марію з патріотичними косичками. Тарас Тополя тоді розчулився й відреагував: "Марія Тарасівна – жовто-блакитна красуня".
  • Цікаво, що у жовтні минулого року багатодітний батько вперше з початку великої війни зустрівся з дітьми, вони не бачилися понад пів року. Він полетів в Америку після того, як за наказом головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного гурт "Антитіла" вивели з Харківської області.