Чимало українців стали переходити на українську мову через військову агресію Росії. Та багато хто продовжує говорити російською, через що між людьми виникають сварки. Alyona Alyona спробувала вирішити цей конфлікт.

До теми "Я не прощу тебе, рашист": Ірина Білик написала вірш-пророцтво про перемогу України

Alyona Alyona закликала не конфліктувати

Виконавиця наголосила, що в цей непростий час точно не варто сваритися між собою. Адже зараз головне – бути єдиними.

Я дуже сильно хочу вас всіх закликати, щоб ми з вами між собою не сварилися і не ср*лися. Тому що є люди, які розмовляють українською давно, є люди, які перейшли на українську мову. Є люди, які ще намагаються, пробують, або все ще розмовляють російською,
– сказала вона.

Зірка підкреслила, що питання мови зараз важливе, але не найголовніше: "Перейдуть ще. Всьому свій час. Є люди, які йдуть в тероборону, які волонтерять, займаються гуманітарною допомогою"

Alyona Alyona додала, що кожен українець під час війни робить те, що може та цим є корисним. Не слід засуджувати тих, хто сидить вдома через стрес або виховує дітей чи має інші справи.

Війна – це завжди стрес. Всі мають право на свої емоції та переживання. Давайте будемо єдині, як ніколи,
– закликала артистка.

Alyona Alyona попросила не сваритися:

Зірки допомагають Україні: останнє

  • Переможець "Холостячки" Андрій Задворний після шоу став популярним в інстаграмі. Медійність він використав для координації волонтерського руху, збору коштів та інших питань.
  • Наталія Могилевська підтримала українців, переспівавши свій хіт "Місяць" з актуальними словами про війну.
  • Дмитро Комаров показує, що насправді відбувається в Києві. Також він допомагає знайти волонтерів, коли цього потребують постраждалі.