32-річна акторка поспілкувалась з журналістами про новий фільм, де знімається, – "Синя затока", та зачепила тему пологів. Її запитали, чи дійсно вона стала мамою.

Цікаво Оскароносна акторка Дженніфер Лоуренс вагітна

"Тепер у мене є абсолютно нове розуміння життя в цілому", – таємниче відповіла Алісія, натякнувши, що тепер вона справді стала мамою. Вона додала, що відчуває себе по-справжньому щасливою.

Кількома тижнями раніше її та Майкла Фассбендера бачили за прогулянками з дитячим візком та дитиною. Хто народився у пари – невідомо, як і його чи її ім'я.

Що відомо про особисте життя Вікандер

  • Пара познайомилась на зйомках відомого романтичного фільму "Світло між океанів" 2016 року, хоча зйомки тривали ще у 2014-му році. Там вони зіграли подружню пару.
  • Згодом актори зав'язали роман і перші чутки про стосунки з'явились наприкінці того ж року.
  • Але пара через деякий час розсталась, втім, вже у 2016 році вони відновили взаємини. У 2017-му закохані зіграли таємне весілля на Ібіці.
  • У 2020 році під час пандемії Алісія завагітніла від чоловіка первістком.
  • На початку серпня стало відомо, що Алісія начебто народила, адже її бачили на зйомках фільму, коли до неї приїхав чоловік з малюком на руках. На той момент малюку було від 4 до 6 місяців з моменту народження.