Вона зізналася, що кожного місяця витрачає щонайменше 2 тисячі доларів на їжу. Окрім цього, чималі кошти блогерка витрачає на оренду квартири, бензин, комунальні послуги тощо. Скільки всього Аліна грошей витрачає у місяць – дивіться нижче.

Не пропустіть Дантес розчулив прем'єрою "Кити" про дитинство в Криму: кому присвячений чуттєвий трек

Скільки Аліна витрачає в США

Шаманська поділилася, що живе у штаті Каліфорнія, а саме в окрузі Оріндж. Це місто входить у перелік одного з найдорожчих місць для життя у світі. Відтак вона навіть змушена економити.

Я відверто зізнаюся, що економлю вперше за 6 років свого життя. Я – блогер мільйонник, але в Америці я людина, яка дивиться на ціни. Я людина, яка каже: "Синочок, сьогодні ми не візьмемо цю шоколадку, бо маємо заплатити за квартиру, комуналку і тд.". Тому я економлю та їжджу в магазини, які дешевші,
– зізналася блогерка.

Постійні витрати Аліни Шаманської в США:

  • Оренда квартири – 2500 доларів;
  • Страхування авто – 170 доларів;
  • Бензин – 400 доларів;
  • Комунальні послуги (світло і вода) – 200 доларів;
  • Інтернет – 100 доларів;
  • Мобільний зв'язок – 120 доларів;
  • Продукти – 2 тисячі доларів.

Окрім цього, Шаманська поділилася, що не відвідує косметолога та не робить більшість тих процедур, які робила в Україні. Волосся вона фарбує лише раз у два місяці.

Чи повернеться Аліна в Україну

Блогерка зізналася, що до закінчення війни в Україні, не планує повертатися, бо хвилюється через життя та психологічний стан сина. Однак, вона мріє жити 50/50. Шаманська зізналася, що не зможе тепер жити без Америки. Водночас вона дуже любить Україну. Втім, Аліна зазначила, що всі знання, які здобуде в США, хоче використовувати в Україні.

"Розмова" за участі Аліни Шаманської: дивіться відео онлайн

Життя українських зірок за кордоном

  • Учасниця 11 сезону шоу "Холостяк" Надін Медведчук на початку повномасштабного вторгнення виїхала до Італії. Зараз дівчина живе в США завдяки програмі U4U для українців. За кордоном вона витрачає близько 10 тисяч доларів у місяць. За її словами, там все набагато дорожче, ніж в Україні, а також є великі податки.
  • Маша Полякова живе і навчається у Великій Британії. Вона розповіла, що витрачає у місяць не менше, ніж тисячу фунтів (близько 45 тисяч гривень). Дівчина зауважила, що у Великій Британії просто неможливо жити дешевше, бо все дуже дорого.