Під час Національного відбору на Євробачення-2022 між музикантами були конфлікти, проте, схоже, що тепер всі непорозуміння владнали. У війну Аліна підтримала колектив, який вкотре розповість про Україну всьому світові.

Дивіться також "В тачці": представники Фінляндії The Rasmus переспівали хіт Kalush Orchestra для Євробачення

Alina Pash записала кавер на хіт Kalush Orchestra

Аліна переробила приспів треку Stefania, а також заспівала вірш Андрія Малишка "Рідна мати моя". Цей кавер артистка присвятила матері, в якої 9 травня день народження. Україні Паш побажала перемог на всіх фронтах, зокрема Kalush Orchestra на Євробаченні.

Мамо, Вікторіє, з днем твого народження! Люблю. Дякую, що народила мене на цій землі, в Україні,
– зворушливо написала Аліна.

"Ти моя найголовніша перемога, моя Вікторія, бо навчила любити світ і невпинно йти далі, бувши сильною попри всі незгоди. Я така щаслива бути твоєю дочкою! Обіцяю тобі, що понесу подароване тобою світло далі і обіцяю, що буду ним зцілювати, пробачати, об'єднувати. Україна неодмінно переможе, ми розквітнемо всією Батьківщиною і стане по всій землі слава!", – сказала Паш.

Alina Pash переспівала Stefania: дивіться відео онлайн

Зазначимо, Kalush Orchestra виступлять у першому півфіналі Євробачення-2022 під номером 6. Прямий ефір з Італії відбудеться 10 травня. Цього року букмекери прогнозують перемогу саме представникам України.

Важливо Євробачення-2022: всі пісні учасників конкурсу, що лунатимуть на сцені в Турині