Учасники гурту TamerlanAlena живуть неподалік Ірпеня та Бучі, де і зустріли війну. Перші два дні вони слідкували за новинами, а згодом вирішили виїхати на Захід України. Якщо Альона з сином залишилися там, то Тамерлан повернувся до Києва та записався у ТрО.

Зверніть увагу Йдуть найкращі: українські зірки згадують актора та військовослужбовця Василя Кухарського

Alena Omargalieva розповіла, чим займається Тамерлан

"Я пам’ятаю, як запитала його: Чи вмієш ти стріляти? Насправді я досі не вірю, що тоді про це думала. Він відповів: Навчимося. Він записався в ТрО, і вони виганяли окупантів з-під Києва. А ми повернулися, коли Київ був вільний", – розповіла співачка.

За словами Alena Omargalieva, після звільнення Київської області Тамерлан продовжив поїздки у гарячі точки. Він був на Півдні, знайомився та допомагав військовим. Зараз артистові не до пісень, тому він продовжує військову справу, а Альона займається сольною кар'єрою.

Він почав занурюватися в цю тему. Ми знаємо, що Україні не вистачає зброї, люди постійно збирають на БПЛА. І він сказав, що будемо розробляти свої БПЛА. Я не можу казати всіх деталей, але він продовжує військову справу і допомагає наблизити Україні перемогу,
– поділилась Alena Omargalieva.

Офіційні джерела уточнили для NV, що Тамерлан зараз також виконує завдання Сил оборони як доброволець.


Тамерлан / Фото з інстаграму TamerlanAlena

Останнє про зірок у ЗСУ

  • Ветеран ЗСУ Назар Грабар відповів хейтерам, які критикують його через медійність та інтерв'ю. Він пояснив, що звільнився у запас у зв'язку зі смертю брата.
  • Андрій Хливнюк звернувся до колег, які "поза політикою" та не хочуть йти на фронт. Він порадив таким зіркам краще вивчати історію.
  • Віталій Козловський після повернення до Києва та виступу на концерті зізнався, що відчув дисонанс. Співак відчував нещирість, приїхавши у цивільне життя.