Александр Вонг відреагував на секс-скандал

У своєму інстаграмі 37-річний чоловік розповів, що хоч в деяких деталях, які висловили жертви, думки з ним розходяться, але він усвідомлює, що заподіяв комусь біль.

Читайте також Скандальний Армі Гаммер покинув свій будинок та залишив у смітнику зв'язаний манекен

"Я підтримую їх право висловитися. Я уважно вислухав їх… Хоча ми розходимося в думках щодо деяких деталях наших особистих взаємодій, але я буду подавати приклад і використовувати свій вплив, щоб зловмисники визнали, що їхні дії завдають шкоди людям. Життя – це навчання і розвиток, і тепер, коли я краще розумію багато речей, я буду краще себе вести", – написав дизайнер.

У мережі чоловік також виключив можливість коментування його допису.

Ситуацію також прокоментувала адвокат 10-х позивачів Ліза Блум, зазначивши, що зустрічалася з дизайнером і його командою: "У моїх клієнтів була можливість сказати йому правду і висловити свій біль. Ми приймаємо вибачення містера Вонга, і будемо рухатися далі. У нас більше немає коментарів з цього приводу". Про це повідомляють у Business of Fashion.

Що відомо про секс-скандал з Вонгом?

  • Наприкінці 2020 року дизайнера звинуватили у сексуальних домаганнях та зловживанні своїм становищем у корисливих цілях.
  • За словами позивачів, Александр Вонг нібито безліч разів домагався моделей-чоловіків і трансгендерних жінок, схиляв їх до сексу, поширював їхні оголені фото та підсипав в напої наркотики, щоб їх розслабити і скористатися ситуацією.
  • Менше ніж через тиждень після звинувачень Венг прокоментував ситуацію. Чоловік відхрестився від усіх звинувачень і наголосив, що збирається розібратись у наклепі.