За кілька днів до Нового року у мережі з'явились чутки про домагання модельєра Вонга, повідомляв 24 канал. Вперше про це заговорив користувач мережі Tik-Tok, де зазначив, що у 2017-році до нього приставав модельєр в одному з клубів Нью-Йорка. Також Александра звинуватили у домаганнях до моделей-чоловіків і трансгендерних жінок, схилянні їх до сексу, а також в поширенні їхніх оголених фото та підсипанні в напої наркотиків.

Детальніше про скандал Знаменитого дизайнера Александра Вонга звинуватили у сексуальних домаганнях

Реакція Александра Вонга на секс-скандал

Менше ніж через тиждень після чуток Венг порушив мовчанку і вперше прокоментував ситуацію, у яку він потрапив. Чоловік відхрестився від усіх звинувачень і наголосив, що збирається розібратись у наклепі. Про це повідомляють у Page Six.

"Протягом останніх кількох днів я піддавався абсолютно необгрунтованим і гротескно безпідставними обвинуваченнями. Ці заяви були неправомірно перебільшені за допомогою акаунтів в соціальних мережах, сумнозвісних розміщенням наклепницьких матеріалів з нерозкритих і / або анонімних джерел без доказів або перевірки фактів. Ця брехня, подана як правда, привела мене в лють. Я ніколи не робив нічого подібного і ніколи не буду вести себе так, як було заявлено. Я маю намір розібратися в цій справі і притягнути до відповідальності тих, хто створив ці заяви і почав поширювати їх в Інтернеті", – йдеться в заяві дизайнера.

Хто такий Александр Вонг?

Модельєр із Сан-Франциско ще в юних роках почав цікавитись модою. Чоловік навчався у Центральному коледжі мистецтв і дизайну імені Святого Мартіна в Лондоні, а свою першу колекцію одягу показав на весіллі старшого брата. У 2007 році Александр дебютував на Тижні моди в Нью-Йорку, після чого отримав шалену славу у світі. Він створював колаборації з першими кутюр'є фешн-індустрії та мав високі звання у світі моди. З 2012 по 2015 роки був креативним директором бренду Balenciaga.