Після 24 лютого Макс Барських отямився – відмовився від кар'єри в росії, кривавих рублів і захопив своєю патріотичною позицією. Разом з ним від ворожого шоу-бізу відрікся режисер і кліпмейкер Алан Бадоєв, який його продюсує. Зараз вони готують "потужні благодійні заходи у декількох частинах світу", тож виїхали за кордон.

До теми "Розпалюємо ненависть": Дантесу "прилетіло" від росіян в Ізраїлі

Алан Бадоєв про перший за 5 місяців виїзд за кордон

"Сьогодні я вперше за 5 місяців почув вже забуті звуки аеропорту, голос бортпровідника, відчув, як літак відривається від землі та балансує в небі. Ще пів року тому все це було рутиною мого життя, все в ньому було пов'язано з подорожами", – розповів режисер.

Він зізнався, що заснув у літаку й усе "сподівався, що вся ця війна – це сон", а за бортом на нього чекатимуть друзі й екзотична країна. Однак реальність зовсім інша. Зараз режисер думає про небо лише після чергового ракетного удару росіян.

Останні місяці, як і ви, я згадую про небо лише після удару ракет. Перед сном тихо молюся та говорю до мами, бо зараз вона мій головний янгол,
– зізнався Алан Бадоєв.

Однак Алан Бадоєв пообіцяв, що після робочої поїздки повернеться в Україну.

"Маю багато роботи і мало часу. Треба працювати заради нашої перемоги, для наших хлопців! До зустрічі в моєму Києві", – написав кліпмейкер.

Алан Бадоєв за кордоном / Фото з інстаграм-сторіс режисера