У Тель-Авіві Дантес виступив у рамках благодійного туру "Доброго вечора, ми з України". З ним співали Монатік, Настя Каменських, Потап, Alina Pash, гурт KAZKA, а зал був в синьо-жовтій символіці та українських прапорах. Тож росіяни Ізраїлю розгнівилися й стали слати листи, що такі як Дантес "розпалюють ненависть".

Читайте також Володимир Дантес вперше за час війни виїхав за кордон: що в Ізраїлі налякало співака

Як Дантесу "прилетіло" від росіян в Ізраїлі

Про те, що образив росіян, співак дізнався вже у Хайфі, куди приїхав з концертом. Там емігранти з росії влаштувати цілий мітинг в підтримку цих, кого притісняють.

Ми виступаємо, збираємо гроші для України, підтримуємо тимчасово переселених. Нагадуємо світу, що війна триває, і треба продовжувати робити все, що тільки можна задля перемоги України, наводимо факти, показуємо, що відбувається в країні. А після терористичного нападу у Вінниці росіяни роблять мітинг, що їх притісняють і ненавидять,
– написав Дантес.

Однак додав, що росіяни поплатяться й за це: "Як то кажуть, карма – с*ка. Вона дуже швидка і сильна. Кожного дожене".

У мережі підтримали Дантеса

  • "Русофобія все ж недостатня";
  • "Від довічної ганьби й прокляття ніякі мітинги їм не допоможуть";
  • "Зібралась купка москаликів помахати прапорцями за гроші";
  • "Соромно за цей мітинг у Хайфі. Але дякувати Богу, там було три каліки, на відміну від мітингів на підтримку України, на які приходять тисячі";
  • "Вово, все ок, там цих собак було на пальцях порахувати! Десь гавкають, а сміливості не має, щоб вийти. Я з Хайфи, ми за Україну".