Виявляється, Аль Пачіно не вірить, що його дівчина вагітна від нього. Нагадаємо, що кохана актора на 54 роки молодша за нього і вже перебуває на 8 місяці вагітності.

Цікаво Іраклі Макацарія вперше став татом: хто в нього народився та як назвали дитину

Іноземні ЗМІ пишуть, що Аль Пачіно не вважає себе батьком цієї дитини. Адже голлівудський актор певний період мав проблеми зі здоров'ям, через які не міг продовжити рід. Через це в нього і виникли підозри про зраду коханої.

Джерело, близьке до Пачіно, поділилося, що ще два місяці тому він і гадки не мав, що його 29-річна дівчина Нур Альфаллах вагітна і коли дізнався про це, то був шокований.

Тож, він вимагає, аби дівчина зробила ДНК-тест. Повідомляється, що кохана актора погодилася піти на це, щоб підтвердили, що це дійсно дитина Аль Пачіно.

Цікаво, що закохані не публікують спільних фото, не з'являються разом на публіці. На особистій сторінці дівчини в інстаграмі є лише одна світлина, на якій вона поруч з чоловіком.


Нур Альфаллах з Аль Пачіно на виставці / Фото з її інстаграму

Нагадаємо, що 83-річний актор Аль Пачіно перебуває у стосунках з Нур Альфаллах близько року. Раніше вона крутила романи з 79-річним солістом The Rolling Stones Міком Джаггером, а також 61-річним американським мільярдером Ніколасом Берггрюєном.

Водночас Аль Пачіно має ще трьох дітей від двох попередніх жінок:

  • 33-річну доньку Джулію-Марію Пачіно від викладачки акторської майстерності Яни Террант;
  • двійнят Антона Джеймса та Олівію Роуз, який по 22 роки, від акторки Беверлі Д'Анджело.
До слова, на початку травня у 79-річного актора Роберта Де Ніро народилася сьома дитина. Проте чоловік не розсекретив, хто народив йому ще одного малюка. Востаннє зірку фільму "Хрещений батько" бачили з інструкторкою з бойових мистецтв Тіффані Чен.