Катерина Тишкевич продовжує боротьбу з важкою хворобою. Акторка дуже втомилася від постійного головного болю, все ще шукає причину недуги.

Цікаво Андрій Данилко показав дружнє фото з Лаймою Вайкуле: що збентежило мережу

Катерина Тишкевич про лікування на Заході України

Актриса зізналася, що після стількох місяців постійного хронічного болю поступово впала у дуже депресивний і тривожний стан.

Від розуміння, що жодне нове лікування не знімає цю напругу, я стала багато плакати і втратила бажання взагалі вставати з ліжка,
– поділилася Катерина.

Тишкевич планувала відправитися на лікування за кордон, однак отримала звідти сумну звістку, тому продовжила боротьбу в Україні. В оздоровчому центрі на заході нашої країни акторці змогли повернути бажання до життя, нагадали, що воно прекрасне і за його якість варто поборотися.

У центрі з'явилася нова версія, чому Катерину мучать страшні головні болі, тому тепер вона вирушає до Києва, де днями матиме ще одну консультацію з нейрохірургом. Тишкевич вірить, що майбутнє без болю вже зовсім близько.

Катерина Тишкевич в оздоровчому центрі / Фото з інстаграму акторки

Хвороба Катерини Тишкевич: головне

  • Вже 8 років акторка бореться з головними болями, лікарі в Україні ніяк не можуть поставити їй діагноз. Днями Катерина розповіла, що вже забула, коли виглядала врівноваженою, сміливою, готовою творити й діяти – із ясною та свіжою головою. Вона продовжує крапельниці, пігулки, медитації, дихання.
  • Влітку вона була готова вирушити на лікування в Данію, прихильники допомогли зібрати кошти, однак отримала від лікарів сумну звістку. Там її не зможуть прийняти до жовтня 2022 року.
  • Оскільки головні болі не проходили, Катерина продовжила лікування в Україні.
  • Поруч з Катериною завжди є її чоловік – актор Валентин Томусяк. Він всіляко підтримує кохану та намагається полегшити її біль. З перших днів війни подружжя допомагало Україні у волонтерстві, але зараз Катерина вимушена насамперед допомогти собі, щоб надалі мати сили для боротьби з ворогом.
  • Через головний біль Катерина не могла вставати з ліжка, більшість часу вона спала, оскільки важко перебувати у свідомості.