Британська артистка Адель не приховувала, що не проти вийти заміж вдруге. Днями знаменитість зізналась, що її плани і справді здійснилися.

Цікаво "Моїй улюбленій невістці": король Чарльз пригадав пропозицію принца Вільяма для Кейт Міддлтон

Адель вийшла заміж

Співачка відвідала комедійне шоу свого друга Алана Карра. Шоумен запитав у зали, чи є серед глядачів ті, хто нещодавно одружився. Несподівано Адель вигукнула, що це вона.

Сьогодні я був на комедійному шоу Алана Карра в Лос-Анджелесі, і Адель була в залі. Алан запитав натовп, чи є хтось, хто нещодавно одружився, і Адель вигукнула: "Я",
– розповів глядач.

На думку іншого глядача, Адель та Алан близькі друзі. Тому вона не приховала цей факт, хоч у залі були й інші люди.


Адель з чоловіком / Фото з інстаграму Адель

Що відомо про стосунки Адель та Річа Пола

  • Співачка Адель та спортивний агент Річ Пол познайомилися на вечірці у 2021. Хлопець видався зірці веселим та розумним. Адель підкорило те, що він не почувався дискомфортно через її публічність.
  • В середині вересня відбувся перший офіційний вихід Адель і Річа Пола як пари. Вони прибули на весілля гравця NBA Ентоні Девіса та його коханої Марлен. Згодом Адель опублікувала перше фото з коханим, офіційно підтвердивши стосунки.
  • Адель засвітила каблучку від коханого ще два роки тому, а також цього року на одному з концертів. Пара не підтверджувала, але й не спростовувала чутки про заручини. "Ви можете говорити все, що завгодно. Я не той тип людини, яка виставляє особисте життя. Це не для ЗМІ", – казав Річ Пол.