78-річний виконавець неймовірно радий, що офіційно поєднав свої долі з коханою, з якою щонайменше разом вже 2 роки. Він написав в мережі, що "Я такий щасливий, нарешті став оберігачем", цілуючи свою дружину.

Варто побачити Після казкового весілля: Лілі Коллінз та Чарлі Макдавелл провели медовий місяць у Скандинавії

Пара влаштувала неймовірно красиву церемонію одруження, примірявши весільні образи: кохана Роджера одягнула ніжне мереживне плаття на довгий рукав, а її шию та зону декольте прикрашало золоте намисто. На її вухах та у волоссі також були вплетені золоті прикраси. У руках щаслива наречена тримала букет квітів.

Щодо музиканта, то він одягнув чорний класичний смокінг та білу сорочку. На знімках Вотерс виглядав безтурботним та дуже щасливим.

Для перегляду усіх фото гортайте праворуч:

Як повідомляють у виданні Metro, весільна церемонія проходила у маєтку Роджера у Нью-Йорку, який він придбав у 2010 році за 16 мільйонів доларів.

Зазначимо, що вперше про майбутнє весілля стало відомо у серпні 2021 року, коли пару почули за розмовами про весілля з другом Вотерса.

Що відомо про особисте життя Роджера Вотерса

  • Рок-музикант чотири рази був одруженим. Вперше чоловік побрався із подругою дитинства Джудіт Трім у 1969 році. Але цей шлюб був недовгим – у 1975 вони розлучились.
  • Вдруге чоловік одружився у 1976 році з музичною продюсеркою Кароліною Крісті. Разом вони прожили 16 років.
  • Вже через рік після розлучення, у 1993-му, Роджер одружився з акторкою Прісциллою Філліпс. Там стосунки тривали до 2001 року.
  • Аж через 11 років вчетверте узаконив свої стосунки з Лорі Дернінг після 10 років стосунків, але у 2015-му знову розлучився. Після цього деякий час Вотерс зустрічався з подругою сім'ї Рулою Джібріль.