Як відомо, у 2018 році пісенний конкурс Євробачення пройде у Лісабоні. Всі конкурсанти вже приїхали до Португалії, де завершуються останні приготування до шоу.

Читайте також: Хто переможе на Євробаченні-2018: букмекери зробили нові прогнози

Україну цьогоріч представлятиме талановитий співак MELOVIN, який здобув перемогу на Нацвідборі Євробачення. Вокаліст виконає пісню "Under The Ladder".

На кадрах з репетиції, опублікованих оранізаторами Євробачення, видно, що, окрім MELOVIN'а, на сцені будуть бек-вокалісти, які синхронно повторюватимуть рухи. Серед декорацій, які використав співак – сходи та підвищення, на якому розмістили рояль, верх якого нагадує труну. Тому в Європі українця вже назвали "стильним вампіром".

Як і обіцяв MELOVIN, його виступ буде гарячим. Згідно з опублікованих фото та відео, під час виконання пісні загоряться сходи, що додасть ще більшої ефектності постановці. Таку ідею подав хореограф Костянтин Томільченко, який і є автором спецефектів.

Я трішки нервував на початку, але мені вдалося це подолати, репетиція пройшла дуже добре. Ймовірно, це буде найбільша аудиторія, перед якою я коли-небудь виступав. Звук був приголомшливим, це кращий звук, який я коли-небудь відчував на сцені,
– поділився враженнями співак.

Згідно з прогнозами букмекерів, MELOVIN може посісти третє місце в півфіналі та побореться за перемогу на Євробаченні-2018. Виступ українця припадає на 10 травня.

Дивіться відео з репетиції MELOVIN'а на Євробаченні-2018:

Нагадаємо, що перший півфінал музичного конкурсу відбудеться 8 травня, другий – 10 травня, а фінал запланований на суботу – 12 травня. Варто додати, що на Євробаченні-2018 змінять схему оцінювання конкурсантів.