Елені Фурейра (Eleni Foureira) виступить на музичному конкурсі з піснею Fuego. За результами першого півфіналу співачка отримала квиток у фінал, де у другій частині дійства зможе представити свою країну з конкурсною піснею.

Читайте також: Переможець Євробачення 2018 – Нетта Барзілай з Ізраїлю

Елені Фурейра у фіналі Євробачення 2018 у Лісабоні 12 травня виступатиме передостанньою – під 25-им номером. Запальний хіт уродженки з Албанії сподобався не лише прихильникам пісенного конкурсу, а й суворим журі. Так, після репетицій виконавиці букмекери спроектували всі шанси на перемогу виконавців, внаслідок чого розмістили Кіпр зі співачкою Елені на перше місце. Наприклад, всесвітньо відома букмекерська контора William Hill оцінює шанси Елені як 1/1.

Що цікаво, після підтвердження інформації у лютому 2018-го, що Елені Фурейра буде представляти Кіпр, букмекери віддали їй лише 34 місце зі 43 можливих. Після випуску її офіційного треку 2 березня 2018 року, вона піднялась на 22 позицію. А вже після першої репетиції у Лісабоні вона "підскочила" на 8 місце.

Читайте також: Переможець Євробачення 2018 Нетта Барзілай: біографія співачки, яка підкорила всю Європу

Євробачення 2018 – Eleni Foureira – Fuego – Кіпр: дивіться відео виступу

Другу сходинку посіла співачка Нетта Барзілай (Netta Barzilai) з Ізраїлю, якій раніше букмекери прогнозували перемогу на Євробаченні-2018.

Євробачення 2018 – Netta Barzilai – Toy – Ізраїль: дивіться відео виступу

А от колишні фаворити після півфіналів відчутно опустились у "рейтингу". Наприклад, Олександр Рибак, який представляє Норвегію, з другої сходинки в букмекерів William Hill посунувся на 9-е місце. Він виступить з піснею That’s How You Write A Song.

Читайте також: MELOVIN у фіналі Євробачення 2018 – відео виступу

Євробачення 2018 – Alexander RybakThat's How You Write А Song – Норвегія: дивіться відео виступу

А представниця Естонії, співачка Еліна Нечаєва, якій раніше букмекери прогнозували перемогу на конкурсі, ближче до фіналу "опустилась" на 5 місце, потім на 7 сходинку, а після півфіналів ділить лише 10-11 місце у букмекерів разом з конкурсанткою від Австралії.

Дивіться відео виступу Еліни Нечаєвої з Естонії

Євробачення 2018: прогнози букмекерів
Нові прогнози букмекерів на перемогу Євробачення-2018

Євробачення 2018 Melovin прогнози букмекерів

Україна не ввійшла у Топ-15 претендентів на перемогу. Їй віддали лише 20 місце.

Участь у пісенному конкурсі Євробачення 2018 братиме 43 країни. Згідно з повідомленням, на пісенному конкурсі Євробачення 2018 Україна виступить останньою у другому півфіналі. Сам конкурс відбудеться 8, 10 травня (півфінали) та 12 травня (фінал) у Лісабоні.