Амелія Анісович прославилася на весь світ, заспівавши у київському бомбосховищі пісню з популярного мультфільму "Крижане серце". Зараз дівчинка разом із рідними перебуває у Варшаві.

Дивіться також "Вбиваючи дітей – вбивають націю": Тіна Кароль вийшла на мітинг проти війни у Варшаві

Зустріч Тіни Кароль та Амелії

У столиці Польщі артистка створила Міжнародний центр інформаційного спротиву. Саме у Варшаві вона зустрілася з Амелією, яка є її шанувальницею.

"Під час зустрічі Амелія запитала мене: "Що таке доля?". Я відповіла, що доля — це те, як ти напишеш свою історію. Вона відповіла, що напише лише одне: "Я хочу бути живою". Зростає ціле покоління, яке колись розповідатиме, як пережило війну, воно пам'ятатиме її страх. Підтримати Амелію, зробити для неї диво, – потрібні були більше ніж слова. Я запропонувала їй заспівати зі мною у дуеті. Творчість, як ніщо інше, допомагає впоратися дітям зі стресом", – поділилася Кароль.


Тіна Кароль з Амелією на репетиції / Фото з інстаграму фан-клубу співачки

20 березня у Польщі відбудеться наймасштабніший благодійний концерт в історії країни – "Разом з Україною". Його транслюватимуть у 40 країнах світу. 10 тисяч людей вже розкупили квитки, а всі охочі глядачі зможуть надсилати повідомлення, кошти з яких будуть спрямовані на допомогу Україні. В Україні концерт транслюватиме телеканал ТЕТ о 21:10.

На цьому концерті виступить й Тіна Кароль. Вона вийде на сцену разом із 7-річною Амелією, яка разом із рідними була змушена покинути домівку, щоб врятуватися від війни.