З початком війни в Україні у мережі активізувались користувачі, які можуть бути ботами з Росії. Майже під кожним дописом про війну Росії вони пишуть, а де ж люди були під час війни на Донбасі. Щоправда, ті "боти" або ж живі люди, напевне, забули, що за оборону Донбасу віддали своє життя майже 10 тисяч українських військових – дані ООН станом на липень 2021.

Читайте також "Кар'єра чи Батьківщина": Осадча публічно звернулась до Лорак, Лободи і Тодоренко, які в Росії

Нікіта Добринін зокрема вирішив відповісти на питання, "Чому він мовчав з іншими, коли обстрілювати Донбас".

А ми не мовчали. Ми допомагали Донбасу та допомагаємо всій Україні. І невже ви вважаєте, що зло має породжувати нове зло, і всі повинні відчувати війну? Ми – єдині, і все буде Україна!
– наголосив ведучий.

Також йому написали, що все може завершитись як з Кримом – тобто його незаконно окупують та приєднають до Росії, на що Добринін відповів, що ситуація зараз геть не така, як була колись.

"Це вже не швидко, і вже не як в Криму. Зіткнення йдуть у великих містах і ви бачите – Україна не здасться до останнього. "Останнім" я називаю перемогу України. І я в це вірю", – сказав Нікіта.

Також він прокоментував ситуацію із золотовалютним резервом на Росії, а також відповів на заяви росіян, що в Україні нібито по мирних людях не стріляють:

Насправді, гине і мирне населення. Під час війни це називається супутні втрати. Це люди зі своїми мріями, планами, зі своїми рідними. Якщо в Росії ви зараз не чуєте над собою літаків і бомб, подивіться фільм про Другу світову, і ви зрозумієте, що відчуваємо ми зараз в Україні.

Перед відео Добринін писав в останньому з дописів, що тепер він з росіянами тепер "не брат", хоча у нього 20% аудиторії з Росії.

До слова Даша Квіткова пояснила, чому не тікає в Чернівці, а ховається в бункері з 7-місячним сином

Добринін і ставлення до Росії

  • Зазначимо, що Нікіта Добринін під час російсько-української війни останні 8 років не вирізнявся особливо проукраїнською позицією, а його дружина Дарія Квіткова взагалі називала себе аполітичною останніми місяцями.
  • Зокрема була ситуація у 2020 році, коли Нікіта Добринін став ведучим російського шоу "Холостяк", де головним героєм тоді був прихильник Путіна – репер Тіматі. Добринін навіть провів перший випуск, де герой знайомиться з дівчатами, але після цього Нікіту зняли через те, що він захворів на коронавірус.
  • Тоді на ведучого обірвався шквал критики, проте він не вбачав у цьому нічого поганого, як і його дружина. А тих, хто писав гнівні коментарі, пара блокувала.