Зі Львова Злата Огнєвіч мала дістатися Варшави, а вже там сісти на літак до Чикаго. Оскільки 3 травня російські ракети вдарили по електропідстанціях, усі потяги затримувалися. Тож аби не запізнитися на рейс, артистка взяла ситуацію у свої руки.

До теми Оля Цибульська відреагувала на ракетні удари по Львову, де була на побаченні з чоловіком

Злата Огнєвіч добиралася до Львова через кущі

Співачка вийшла з потяга серед поля і з валізою в руках пішла шукати трасу, щоб зловити попутку. До Львова вона таки доїхала, хоч і пробиралася через кущі й мало не посіяла телефон.

Трасу знайшла. Згадала дитинство у кримських горах. Щоправда, з валізою я в гори не ходила. Загубила телефон у хащах, довелося лізти за ним знову вгору,
– поділилася Злата Огнєвіч.

У Варшаву зірка приїхала вчасно й встигла на літак до Чикаго. У США вона дасть серію благодійних концертів, а виручені гроші віддасть на допомогу Україні.

"Встигла на літак, хоча ранок почався з пригод. Скільки людей мені допомогло сьогодні доїхати у Варшаву. Дякую кожному", – написала Злата Огнєвіч в інстаграм-сторіс.

Злата Огнєвіч в аеропорту Варшави / Фото з інстаграм-сторіс співачки

Нагадаємо, Злата Огнєвіч не вперше збирає гроші для України

  • У квітні вона вже давала кілька благодійних концертів у США, де зібрала більш як 2 мільйони гривень. Усі вони пішли на техніку та амуніцію для військових на передовій.
  • У Варшаві Огнєвіч виступила на благодійній вечері Ектора Хіменеса-Браво. На захід прийшло 120 гостей, які пожертвували більш ніж 40 тисяч євро. Цю допомогу направили постраждалим з Бучі, Ірпеня та інших міст на Київщині.