Злата Огнєвіч не приховує, що за 13 років сольної кар'єри "дуже багато не попадала" у фонограму. Вона цього не соромиться, бо розуміє український ринок і знає, що під "плюс" співав весь перший ешелон шоу-бізу.

Читайте також Злата Огнєвіч різко відповіла на запитання про одруження: "Це не ваша справа"

Злата Огнєвіч пояснила, чому артисти співали під фонограму

Я не можу співати під фонограму, для мене це завжди біль. Раніше не було іншої можливості в артистів, щоб інакше якось взяти участь у зйомках. Тобі кажуть: "Тільки "плюс". Або "плюс", або тебе немає на телебаченні". Доводиться обирати: чи люди тебе бачать, чи ти такий принциповий сидиш удома, і ніхто тебе не бачить,
– розклала по полицях Злата Огнєвіч.

Однак, за її словами, ситуація змінюється, і здебільшого завдяки молодим артистам з потужними голосами, які чисто співають наживо. Тож телеканали потрохи відмовляються від фотограми на зйомках.

"Зараз нова формація, і я дуже дякую за це молодим артистам – співаючим, талановитим. І українським каналам, які потрохи перелаштовуються, і можна наживо нарешті співати", – захопилася співачка.

  • До речі, нещодавно по Златі Огнєвіч "проїхалася" Маша Єфросиніна. Вони з Олею Поляковою згадали співачку, яка нібито "дуже класно" хайпувала на їхніх іменах під час мовного скандалу, а зараз просить підтримати її релізи, "хоча пісня г*вно".
  • Юзери були переконані, що Єфросиніна та Полякова мали на увазі Злату Огнєвіч, а сама вона відреагувала так: "Вас ніхто не може образити без вашої на це згоди, адже причина образи – це насамперед думки. А вони лише у вашій голові".