Знаменитість хотіла трохи відпочити, тому деякий час не публікувала нічого в соцмережах. Співачка вже повернулась й продовжує активно ділиться подробицями свого життя з підписниками.

Не пропустіть "Акторка без Оскара": як Настю Каменських розкритикували за фальшивість на інтерв'ю Єфросиніній

Де була Злата Огнєвіч

Виконавиця поділилася, що їздила на відпочинок. Співачка планувала зробити невелику перерву від інстаграму, втім пауза тривало значно довше, ніж зірка цього очікувала.

Детокс на 2 – 3 дні від інстаграму дещо затягнувся. Тут не буде філософських речень про пізнання та все інше (про це згодом). Але є слова вдячності за життя, за кожен день, за можливість повернутися до України, за можливість творити й цим зігрівати серця людей. Вдячність кожній та кожному воїну ЗСУ,
– написала у сторіc виконавиця.


Куди зникла Злата Огнєвіч / Скриншот інстаграм-сторіс співачки

Злата Огнєвіч розповіла, що їздила до Хорватії. Виконавиця зізналася, що їй дуже сподобалась країна і вона хоче повернутися туди знову.

Хорватія. Як я могла пропустити цю країну? Нещодавно дала собі слово, що не повертатимусь двічі в одну й ту саму країну, а буду відкривати світ. Але... Сюди хочу повернутися ще,
– розповіла знаменитість.


Країна, в якій була Злата Огнєвіч / Скриншот з інстаграм-сторіс виконавиці

Останні новини про Злату Огнєвіч

  • Виконавиця пригадала початок повномасштабного вторгнення Росії. Злата згадала, як вийшла по їжу, а побачила, як розстрілювали російського розвідника.
  • Співачка зі сльозами на очах відреагувала на підрив Каховської ГЕС.
  • Злата Огнєвіч презентувала кліп на пісню "Янгол", де з'явилися її тато, мама та вагітна сестра з чоловіком.