Відома українська співачка Злата Огнєвіч продовжує справу проти чоловіка, що переслідував її та навіть погрожував вбити. Вона вже найняла адвоката та не готова опускати руки.

Читайте також У червоній сукні з кристалами: Злата Огнєвіч приголомшила вечірнім образом

Як просувається справа Злати Огнєвіч

Артистка повідомила шанувальникам останні новини щодо скандалу.

Останні новини щодо ситуації з переслідувачем: у мене відбулася зустріч з дуже хорошим адвокатом, і ми вестимемо цю справу. Відразу скажу, що справа складна. Я розумію, що на мене не чекає легкий шлях, але я готова йти до кінця. Я боротимуся за свої права,
– заявила Злата Огнєвіч.


Злата Огнєвіч / Фото з інстаграм-сторіз

Злата Огнєвіч зізналась, що багато думає про ситуацію з переслідувачем. До того ж вона отримує розповіді від жінок, які зазнають насильства. Тому знаменитість вирішила підтримати підписниць.

"Знаєте, я думаю щодня про цю ситуацію, тому що дуже багато отримую історій у директ від жінок, які щодня зазнають насильства: як морального, так і фізичного. Який тут вихід? Тут вихід один – об'єднуватись. Заявляти про це публічно, йти до суду, до адвоката, у поліцію… Захищайте свої права та пам'ятайте, що ви не одні. Тільки великою кількістю можна розв'язати проблему", – додала співачка.


Злата Огнєвіч / Фото з інстаграм-сторіз

Злата Огнєвіч бореться з переслідувачем

  • Все розпочалось з відео, яке артистка оприлюднила в мережі. Вона показала, як чоловік погрожує їй та її сім'ї, а також зізналась, що це відбувається понад 3 роки.
  • Злата Огнєвіч поділилась, що більше не може терпіти й повторно заявила в поліцію. Публічний розголос допоміг зірці й правоохоронці взялись за розслідування.
  • Переслідувача Вадима Лебедя затримали в Києві наступного дня. Щоправда, суддя навіть не стала розглядати прохання обмежити йому можливість наближатися до знаменитості. Тому зараз чоловік знову на волі.