Зірка супергеройського фільму "Месники" поспілкувалася з колегою Кейлі Куоко, що прославилася завдяки зйомкам в серіалі "Теорія великого вибуху". Елізабет Олсен довелося виходити на зв'язок з ванної кімнати, адже її сусідка затіяла будівництво на задньому дворі, від якого акторці ніде сховатися.

Цікаво Тоня Матвієнко показала, як укладала шлюб з Арсеном Мірзояном: архівне відео

"Я у ванній. Я була у Великій Британії сім місяців і повернувся два дні тому, і моя сусідка стільки будує на задньому дворі. Я все ще чую це, і я перебуваю в найвіддаленішій ванній кімнаті", – пояснила Елізабет Олсен.

Під час інтерв'ю на задньому тлі вона помітила дитячу книжку "Маленька міс Магія". На її основі знятий серіал "ВандаВіжен", в якому акторка грає головну роль. Знаменитість зазначила, що цю книгу у ванній розмістив її чоловік.

Я також щойно помітила, що мій чоловік поклав "Маленьку міс Магію", знаєте книжку "Маленька міс Магія"? Це класичні книги, але магічні завдяки "ВандаВіжен", бо він такий милий,
– висловилася Елізабет Олсен.

Увагу публіки привернуло те, що зірка "Месників" вперше назвала коханого Роббі Арнетта чоловіком. Слова акторки спровокували чутки про таємне одруження з фронтменом гурту Milo Greene. Щоправда, Кейлі Куоко не стала розпитувати колегу про особисте, тому жодних інших деталей Елізабет Олсен не повідомила.

Роман Елізабет Олсен з Роббі Арнеттом

  • Про стосунки знаменитостей заговорили в березні 2017 року. Акторка й музикант не стали довго приховувати роман від громадськості. У вересні того ж року вони здійснили перший спільний вихід, поставши разом на вечірці з нагоди вручення Оскарів.
  • Елізабет Олсен не приховувала, що готова до сім'ї та дітей, адже виділила кімнату для дитячої у своєму маєтку в Лос-Анджелесі.
  • У липні минулого року зірка "Месників" заручилась з Роббі Арнеттом.