Ввечері 14 березня знаменитості Cardi B і Megan Thee Stallion виконали одну зі своїх найпопулярніших пісень WAP, у якій прямою мовою йдеться про сексуальний акт між чоловіком і жінкою. На думку активістів із центру сексуальної експлуатації США, виступ співачок потрібно було позначити на церемонії Греммі рейтингом "Х" – тобто таким, що передбачає недопуск до перегляду осіб до 17 років.

До слова Найкращі виступи зірок на Греммі-2021: яскраві костюми, концерт на даху та камерна атмосфера

Національний центр з питань сексуальної експлуатації (NCOSE) стверджує, що трансляція церемонії Греммі 2021 на телеканалі CBS сприяє сексуальній експлуатації жінок, романтизації проституції і стриптизу. Виступ Cardi B і Megan Thee Stallion показав, як дві жінки і танцювальний гурт в стрингах і нижній білизні танцюють на жердині, повзають і крутяться на ліжку,
– йдеться у заяві активістів.

Організація порівняла також виступ Cardi B та Megan Thee Stallion із "жорстким порно", оскільки перформанс на сцені Греммі більше нагадує сцену з кіно для дорослих, а не виступ на національному телебаченні. Активісти наголосили, що навіть сексуальний зміст пісні не повинен позначатись на виступі зірок на багатомільйонну аудиторію.

Фото з виступу Cardi B та Megan Thee Stallion гортайте праворуч:

Що можна побачити у виступі Cardi B та Megan Thee Stallion?

  • Артистки приміряли на сцені Греммі дуже відверті образи, які підкреслювали їхні пишні форми.
  • Зокрема, Cardi B одягнула костюм з обладунків, який важив понад вісім кілограмів. Незважаючи на це, артистка в інстаграмі зізналась, що виступати у ньому "було приголомшливо".
  • Виконавиця та її напарниця виконували ефектні трюки на сцені, імітували своїми рухами сексуальний акт, танцювали на жердинах та валялись на великому ліжку.
  • Наразі відеоролики з їхнім виступом переглянули у ютубі у різних джерелах вже сотні тисяч разів.

Дивіться виступ Cardi B та Megan Thee Stallion: відео 18+