Пресслужба університету культури і мистецтв передає, що керівництво справді пропонувало студентам виїхати зі столиці, але не додому, де ведуться бойові дії, а в гуртожитки львівської філії. Як йдеться у повідомленні, у Києві існує реальна загроза їхньому життю та здоров'ю.

Що цьому передувало Поплавський виганяє нас з гуртожитку, – студенти КНУКіМу скаржаться на свого зіркового ректора

Михайло Поплавський про виселення студентів КНУКіМу

Безпека студентів, збереження життя кожної дитини для університету культури – першочергове завдання! Ми евакуюємо студентів до Львівської філії університету культури. Зберігаймо спокій і приймаймо зважені рішення,
– відреагував Михайло Поплавський на скандал.

У КНУКіМі запевняють, що хочуть евакуювати студентів до більш безпечного регіону, а не випроторити з гуртожитків. Там їм нададуть матеріальну допомогу, забезпечать харчуванням та всім необхідним для проживання. Щоправда, невідомо, про яку суму йдеться. Раніше студентам обіцяли по 10 тисяч гривень.

Повний текст публікації КНУКіМу:

Інформація щодо виселення студентів з гуртожитку є недостовірною. Керівництво університету дійсно звернулося до студентів з пропозицією їх евакуації до більш безпечного регіону, а саме до гуртожитку Львівської філії університету культури. На сьогодні існує реальна загроза їхньому життю та здоров'ю. Кожному студенту надається матеріальна допомога. У Львівській філії студенти будуть забезпечені харчуванням та всім необхідним для проживання.

Михайло Поплавський зазначив: "Безпека студентів, збереження життя кожної дитини для університету культури – першочергове завдання! Ми евакуюємо студентів до Львівської філії університету культури. Зберігаймо спокій і приймаймо зважені рішення!".

Оперативна інформація рятує життя. Читайте наш телеграм, там ми зараз найшвидші. Цілодобово!