Ще одна популярна сім'я на межі розлучення. Це колишній ангел Victoria's Secret Жизель Бюндхен та знаменитий гравець в американський футбол Том Бреді.

Читайте також Бред Пітт офіційно відповів Анджеліні Джолі на звинувачення в побитті

Том Бреді й Жизель Бюндхен розлучаються

Про їхнє розставання стало відомо інсайдерам. Як вони повідомляють, у подружжі виник чималий конфлікт, що й призвело до бажання розлучення.

Том Бреді та Жизель Бюндхен вже найняли адвокатів зі шлюборозлучних процесів. Тож скидається на те, що сім'я вже не відновиться.

Я не думаю, що зараз буде возз'єднання. У них обох є адвокати, і вони дивляться, що призведе до розриву, хто що отримає і які будуть фінанси,
– пишуть видання.

До того ж нещодавно Жизель Бюндхен побачили в Маямі. Вона йшла на тренування, на її безіменному пальці вже не було обручки.

Жизель Бюндхен і Том Бреді / Фото з інстаграму моделі

Що відомо про їхній шлюб

  • Жизель та Том розпочали романтичні стосунки у 2007 році, а вже через два роки вони вирішили одружитися. У подружжя народилося двоє спільних дітей – 12-річний син Бенджамін та 9-річна донька Вівіан.
  • Знаменитості за спільні роки життя привласнили нерухомість, яку оцінюють у 26 мільйонів доларів. У них є будинки на острові Індіан-Крік у Маямі (цей район іноді називають "бункером мільярдерів"), у Нью-Йорку, Єллоустоуні та Коста-Ріці.
  • Особисті статки Тома Бреді оцінюють у 250 мільйонів доларів, але його дружина не відстала від чоловіка. Хоч модель покинула Victoria's Secret у 2006 році, білизняний бренд приніс їй чималі доходи. Зірка також знімалась й для інших брендів, глянців та в рекламах. Саме тому їхнє розлучення називають розпадом "багатомільйонної імперії".