Обмін скандальними заявами та позовами між Анджеліною Джолі та Бредом Піттом продовжується близько 6 років після розлучення подружжя. Нещодавно голлівудська акторка розповіла, що зазнала насильства від колишнього чоловіка.

Зверніть увагу Душив і бив по обличчю: Анджеліна Джолі звинуватила Бреда Пітта в насильстві

Бред Пітт відповів Джолі

Бред Пітт вирішив, що не буде мовчати та опублікував заяву у відповідь через свого представника. Він відкинув усі звинувачення.

Історія має розвиток щоразу, коли вона розповідає її з новими необґрунтованими заявами. Бред узяв на себе відповідальність за те, що він зробив, але не братиме на себе відповідальність за те, чого він не робив. Ці нові звинувачення зовсім не відповідають дійсності,
– зазначив представник знаменитості.

Про що йде мова

  • У своїй заяві Анджеліна Джолі розповіла про конфлікт між подружжям, що стався під час їхнього польоту на приватному літаку до Франції. Це відбулося 2016 року, начебто напередодні розлучення.
  • Як розповіла акторка, під час польоту Бред Пітт посварився з одним із дітей. Джолі спробувала їх помирити, але її тодішній чоловік лише розлютився.
  • Актор штовхав, бив дружину, тряс її за голову та підіймав руку на дітей. Також він начебто розлив алкоголь на Анджеліну.
  • Джолі вже розповідала про цей інцидент у 2017 році. Тоді Пітта визнали невинним.