Майже 4 місяці тому українська телеведуча та модель Василіса Фролова стала мамою вперше. Зірка почувалась дуже піднесено, коли була вагітною, та після пологів психологічний стан значно змінився.

До слова Перестав рухатися: Василіса Фролова розповіла, як ледь не втратила малюка

Василіса Фролова про важкий емоційний стан

Телеведуча зізналась, що досі переживає baby blues. Вона визнала, що це дійсно важко, однак висловила сподівання, що цей стан не переросте в післяпологову депресію.

У мене була така класна вагітність, сподіваюся, вона у всіх класна, і так різко все змінилося, так різко моє життя стало зовсім не моїм, що я досі не можу прийти до тями. Звичайно, і фігура, і те, що в голові, все навколо – все не те,
– поділилася Фролова.

Василіса Фролова та Дмитро Котеленець попри всі труднощі є активними батьками. Завдяки цьому новонароджений син Родіон відвідав вже 3 концерти – останнім був виступ володаря чотирьох премій Греммі – SEAL на Leopolis Jazz Fest.

Ми завжди разом. У нас немає няні, лише моя мама іноді приходить. Поки що ми насолоджуємося батьківством і нам це дуже подобається. Цілодобово я зараз з дитиною і дивно, коли я виходжу у справах, ненадовго, на декілька годин, мені вже щось не те. Я така матуся, не хочу поки що його нікому віддавати,
– розповіла Василіса.