Ексучасник бойз-бенду One Direction Зейн Малік крутив роман з зіркою британського реаліті-шоу Ебігейл Кларк. Вони познайомилися в барі Лос-Анджелеса й зустрічались у той час, як артист ще був разом з Джіджі Хадід.

Читайте також Дихати не можеш, – зірка "Кріпосної" про те, як думала про самогубство через кохання

30-річна Ебігейл нібито була переконана, що вступає в стосунки з самотнім чоловіком, а пізніше побачила в телефоні Зейна повідомлення від Джіджі – "Я сумую за тобою". Тоді вона порвала зі співаком.

Я почувалася жахливо. Я думала, що він і Джіджі закінчили стосунки. Я не хотіла бути його другою жінкою, тому відступила. Мені було так прикро,
– запевняє телезірка.

Однак дівчина зізнається, що вони встигли порозважатись у його спальні, схожій на підземелля. Так, роман з Зейном Маліком нагадував їй сцени з еротичного фільму "П'ятдесят відтінків сірого". Зірка нібито скаржився на худих дівчат у Лос-Анджелесі та захоплювався її апетитними формами. Ба більше, дівчина нагадувала йому його колишню Перрі Едвардс з гурту Little Mix.

"Мій досвід з ним був схожий на "П'ятдесят відтінків сірого". Я назвала його своїм "містером Греєм". Ми чудово провели час разом", – додає Ебігейл Кларк.

Ебігейл Кларк, з якою зустрічався Зейн Малік / Фото з інстаграму дівчини

Що відомо про розрив Джіджі Хадід і Зейна Маліка

  • Про розрив супермоделі і співака заговорили наприкінці жовтня. Джіджі Хадід нібито пішла від Зейна Маліка після того, як він вдарив її маму, котра прийшла навідати онуку Хаї.
  • Після того, як справу передали до суду, співак визнав свою вину. Він і справді заштовхував тещу до шафи і називав "чортовою голландською повією".
  • Зірки нібито не живуть разом, але продовжують спілкуватися заради донечки, якій лише 1 рік.