У Голлівуді побільшало на одну зіркову пару! Зендея зустрічається з 25-річним британцем Томом Голландом. У четвер, 1 липня, закоханих заскочили за пристрасними поцілунками в автомобілі актора.

До теми Анджеліну Джолі заскочили на побаченні з The Weeknd

Том Голланд був за кермом спорткару Audi, вартістю 125 тисяч доларів, а Зендея сиділа поряд. У Лос-Анджелесі вони зупинились на червоне світло світлофора й не приховували своїх почуттів. Папараці заскочили пару тоді, як зірка "Людини-павука" нахилився, щоб ніжно поцілувати кохану. Далі вони реготали й поводились дещо безглуздо.

Згодом акторів помітили в районі Срібного озера в Лос-Анджелесі, де живе мама Зендеї Клер Стермер. Судячи з того, що Том Голланд входить у сім'ю дівчини, між ними все серйозно.

Роман Зендеї та Тома Голланда

  • Знаменитості познайомились 2017 року на знімальному майданчику фільму "Людина-павук: Повернення додому", в якому Том Голланд зіграв Пітера Паркера, а Зендея – його однокласницю Мішель. Відтоді ширилися чутки про їхній роман і спільну відпустку.
  • Тоді зірка "Ейфорії" спростувала повідомлення інсайдерів і жартувала у твіттері, що не була у відпустці роками.
  • Через п'ять місяців папараці помітили акторів у Центральному парку в Нью-Йорку. З ними були батьки Зендеї, яких Том Голланд "зачарував".
  • Невідомо, як довго тривали їхні стосунки, адже вже в липні 2019 року актор зустрічався з Олівією Болтон. У квітні 2020-го вони вирішили залишитися друзями.
  • У цей час Зендея потрапляла в об'єктиви папараці з колегою по фільму "Ейфорія" Джейкобом Елорді.