Церемонія нагородження відбулася у Білій залі Маріїнського палацу в Києві. Її гостями стали вісім учасників акції "Діти-рятувальники – герої війни", яку ініціювала ДСНС України.

До теми Тіна Кароль подарувала квартиру хлопчику з Маріуполя

Хто з зірок нагороджував дітей разом з Зеленськими

У Маріїнський палац запросили Позитива, Надю Дорофєєву, Артема Пивоварова, Наталію Могилевську, Злату Огнєвіч, Alekseev, Дмитра Кадная та Khayat. Ведучим заходу був Юрій Горбунов.

Сьогодні мав честь бути ведучим неймовірного заходу – вручення нагород дітям-героям! Вітав дітей особисто президент! А артисти-колеги вручали дітям подарунки від себе! Душевно було! По-домашньому,
– поділився він емоціями у своєму інстаграмі.

Яких дітей нагородили зірки та президентське подружжя

  • 7-річну Іринку Васильєву, яка плете та продає віночки, щоб допомагати військовим і татовим побратимам, адже його самого, як і дядька дівчинки, забрала російська агресія.
  • 15-річного Сашка Гуцала з Бучі, який під час окупації шукав їжу та воду для братиків і сестри.
  • 15-річного Андрія Покраса, який у лютому допомагав теробороні Київщини – за допомогою дрона відстежував переміщення російських військ.
  • 16-річного Данила Сергєєва з Маріуполя, який врятував незнайому дівчину зі зруйнованого російською ракетою будинку.
  • 7-річного Давида Понуляка з Запоріжжя, який разом з мамою плете маскувальні сітки для бійців.
  • 7-річного Єгора Шемета з Чернігівщини, який місяць ховався в погребі з братом, двома сестрами та бабусею-опікункою, а після звільнення села допомагає піротехнікам.
  • 12-річного Гліба Бондаренка з Харкова, який під час ворожого обстрілу закрив собою молодшого хлопця – урятував йому життя, а сам був поранений у праве плече, праву легеню, передсердя.
  • 10-річного Максима Бровченка з Бердянська, котрий малює картини, а зароблені гроші надсилає на допомогу ЗСУ.

Це діти, чиї історії неможливо слухати без сліз і водночас без гордості,
– наголосила Олена Зеленська.

Для перегляду фото гортайте вправо