Для робочого дзвінка Олена Зеленська обрала елегантний аутфіт у смарагдовому кольорі з широким коміром та сережки кільця. Її образ доповнив макіяж з темними тінями та бездоганна укладка з локоном спереду. Деталі телефонної розмови першої леді України з королевою Сільвією читайте нижче.

Читайте також Українки в Нью-Йорку: Тіна Кароль та Юлія Саніна виступили на заході Олени Зеленської

Олена Зеленська зідзвонилася з королевою Швеції

Дружина президента наголосила, що Саміт перших леді і джентльменів не обмежується лише липневим заходом у "Софії Київській". Щотижня вона спілкується з учасниками про те, що вдалося зробити, та обговорює наступні кроки в межах відновлення України.

Я вдячна Її Величності за підтримку цьогорічного Саміту перших леді та джентльменів своєю увагою. Слова підтримки українцям у посланні королеви Сільвії глибоко зворушили всіх присутніх на заході. Ми зацікавлені у розширенні співпраці в напрямі допомоги дітям, яким опікується фонд Її Величності,
– висловилася Олена Зеленська в мережі.

Тут варто зауважити, що королева Швеції Сільвія понад 20 років опікується захистом прав дітей – запобігає жорстокому поводженню з ними, їх експлуатації та домашньому насильству. За її підтримки функціонує всесвітній фонд "Дитинство".

Її Величність, до речі, прилаштувала маленьких українців, які вимушено переїхали до Швеції, в літній табір. Тепер Олена Зеленська подякувала їй за це особисто.

"Королева Сільвія запевнила, що увага всієї Швеції прикута до України. Вдячна за це", – написала перша леді України.

Олена Зеленська під час розмови з королевою Швеції / Фото Офіс Президента України