Олена Зеленська переконана, що у час війни обов'язково потрібна музика. Нехай російський ворог нищить нашу матеріальну та культурну спадщину, але "наша пісня – це те, що не знищити, вона має особливу суперсилу – додавати нам життя й наснаги, підіймати бойовий дух".

До слова Зеленська закликала перших леді світу захистити жінок з дітьми: "Давайте домовимося"

Тому саме зараз спільно з Мінкультом ми реалізуємо ініціативу, завдяки якій українська пісня зазвучить іще голосніше. Міністерство вже має попередні домовленості з Європейським союзом радіомовлення, щодо того, щоб кожна година у європейських радіоефірах починалася з пісень незалежної України, якою вона завжди буде. Світ знає українську музику. І для нього вона крута,
– заявила пані Олена.


Олена Зеленська назвала улюблені українські пісні / Фото з інстаграму першої леді

Перша леді України згадала, як уся Європа відривалась під "Дикі танці" Руслани, чи плакала під композицію Джамали "1944", чи запалювала дискомайданчики під "Лаша тумбай" (тепер "Раша гудбай") Вєрки Сердючки. А ще всі точно чули про гурт KAZKA з піснею "Плакала", "Vidlik" ONUKA. Олена Зеленська запропонувала фанатам сформувати у коментарях інстаграму їхній плейлист, який повинна почути сама Європа. Щодо особистих вподобань першої леді, то її 3 найулюбленішими піснями є:

  1. "Така, як ти" Святослава Вакарчука;
  2. "Ні обіцянок, ні пробачень" Віктора Павліка;
  3. "Тримай" Христини Соловій.