Зараз Тіна Кароль перебуває з туром у Сполучених Штатах Америки. Саме там вона зробила важливу заяву щодо творчості.

Вас може зацікавити Складно триматися, – Тіна Кароль назвала продукти, які варто виключити з раціону

Що буде з російськомовними піснями Тіни Кароль

Від початку повномасштабної війни артистка жодного разу не виконувала свої російськомовні пісні. Вона наголосила, що надалі їх також не буде в репертуарі концертів. Це принципова позиція Кароль.

Це мій крок. Я відмовилась від усіх своїх пісень, які були російською мовою. Від початку війни вони не жодного разу не лунали від мене. Це моя пряма заява. Я розумію, пісні, які ви дуже любили. Пісні, які розрадили ваші серця. І не раз. Якими б хітами вони не були, ми не маємо права виконувати пісні російською,
– заявила співачка зі сцени.

Не всіх прихильники Кароль погодилися з її рішенням. Але виконавиця залишається непохитною. Тіна підкреслила, що не соромиться своїх помилок, які робила в минулому, але відмова від всього російського зараз – це ще один крок до перемоги України.

То ж тепер на концертах артистка не виконуватиме більшість треків, які випустила до війни. У 2021 році вона презентувала новий російськомовний альбом "Красиво". Тепер його можна буде послухати лише в записі. Однак пісню "Скандал" Кароль продовжить виконувати, бо переклала її англійською мовою.