За словами українського артиста Іво Бобула, солістка гурту Go_A – Катерина Павленко – "ніхто, і звуть її ніяк". Сама співачка зауважила, що кожен має право на свою думку, однак завжди слід прислухатися до сучасних любителів музики.

Важливо "Що вона зробила для української культури": Бобул розкритикував творчість солістки Go_A

Катерина Павленко про критику від Іво Бобула

Солістка Go_A зазначила, що поважає тих артистів, які були на засадах формування музики у молодій незалежній Україні.

На їхніх піснях виростали покоління, формувалися світогляди, але варто не втрачати з уваги те, що цінності слухачів змінюються, і зараз це відбувається швидше, аніж будь-коли. Застарілі стратегії більше не працюють, і артистам нового покоління важливо відчувати, що саме потрібно сучасному слухачу,
– наголосила артистка.

Катерина Павленко додала, що пісня SHUM має власну історію створення. Адже музиканти шукали те, що б поєднало всіх українців. Та композиція пішла далеко далі, адже навіть європейські фанати підспівували попри незнання мови.

"Незважаючи на багатошаровий смисл текстів, зашифровані культурні коди та відсилання до національної спадщини, саме ці слова, покладені на музику, зрезонували не тільки з українцями, а й з зарубіжною публікою", – додала зірка.

Як фанат Go_A почав вивчати українську мову

Солістка фолькгурту розповіла про шанувальника з Мексики, який підійшов до музикантки і почав читати їй вірші Тараса Шевченка.

"Виявилося, що наша пісня надихнула його дізнатися більше про українську культуру, і зараз він навчається на українській філології в Польщі. Це так розчулює, спостерігати, як люди приїжджають до нас на концерти з інших континентів, тримають в руках український прапор і віддають нам свою шалену любов. Після таких випадків розумієш, що наша музика справді потрібна людям", – зізналась Павленко.


Go_A / Фото з інстаграму гурту

Чому почався хейт з боку Іво Бобула

  • Іво Бобул був суддею у шоу "Співають всі!". В одному з випусків запрошеною гостею й суддею стала Катерина Павленко. Між зірками виникла словесна перепалка після виступу молодого учасника. Співачка підкреслила, що українському шоу-бізнесу не вистачає артистів, за якими піде юнацтво і "стрази та те, що було популярним 10 років" вже для не так цікаво для молоді.
  • В інтерв'ю Славі Дьоміну Катерина Павленко розповіла, що Іво Бобул підійшов до неї за лаштунками шоу. Він прокоментував її діяльність: "Сказав, що у мене зіркова хвороба, я – принцеса, і мені треба спуститися на землю і що я образила всіх артистів. Його дуже образила фраза про стрази... Його чомусь це зачепило особисто, хоча взагалі дуже дивна ситуація", – зізналась співачка.
  • Тож в одному зі своїх інтерв'ю Іво Бобул розкритикував вокалістку зі словами: "Що вона зробила для української культури? Скажіть мені. Що заспівала "Конопельку"? А вона як співачка хто? Ніхто, і звуть її ніяк". Цікаво, що захоплення в артиста викликає Ані Лорак, попри те, що вона їздить в Росію. На думку Бобула, в Україні роботи нема.