Роджер Вотерс у розмові з журналістом CNN підтримав політику кремля. Під час туру This Is Not a Drill у Північній Америці музикант використав фото Джо Байдена у списку "воєнних злочинців". Цей список показували на величезному екрані.

Читайте також Співачка Маша Фокіна зіткнулася з російською агресією у Болгарії: несподівана реакція готелю

Президент Джо Байден? Для початку він розпалює вогонь в Україні – це тяжкий злочин. Чому США не спонукають Зеленського до переговорів, щоб уникнути необхідності в цій жахливій війні, яка вбиває українців та росіян?
– заявив артист.

Та це не всі наративи російської пропаганди, які Вотерс назвав в інтерв'ю. Музикант також заявив, що в повномасштабній війні росії проти України винен альянс НАТО, адже саме він нібито хотів наблизитися до кордонів країни-агресорки. Хоча Велика Британія постійно підтримує Україну в цій жорстокій боротьбі, британець потрапив під вплив російської пропаганди. Навіть зауваження журналіста про те, що Роджер Вотерс звинувачує не ту сторону, не вплинули на нього.

Вотерсу радять переїхати в росію

Колишній посол України в Австрії не залишив скандальну заяву без відповіді. Олександр Щерба порадив музикантові переїхати в росію.

Агов, Роджер Вотерс, спершу ти кажеш, що війни не буде, тому що путін занадто хороший. Тепер йде війна, а ти заявляєш, що вона почалася зі зрозумілих причин. Чому б тобі не переїхати нарешті в росію, безвольна, безсердечна, заблудла, маленька людинко?
– написав Щерба у твітері.