Алекс переконаний, що важливим аспектом у стосунках є наявність спільних цінностей і схожий погляд на життя. Холостяк шукає ту дівчину, з якою він відчуватиме дійсно щирі емоції, тепло та справжнє кохання. Герой впевнений, що свою долю він знайде саме в рідній Україні.

Актуально Жарти про два-три тижні справдилися: відома нова дата прем'єри "Холостяка-12"

Біографія Алекса Топольського – "Холостяка-12"

Справжнє ім'я головного героя – Олександр Топольський. Він народився й зростав у Львові. Здобувши вищу освіту в університеті, хлопець помандрував до США, адже шукав себе й хотів збудувати гарну кар'єру.


Біографія Алекса Топольського / Фото з інстаграму хлопця

Життя у Штатах було для Алекса нелегким, бо дорогою до такого бажаного успіху, зустрічалось багато проблем і негараздів. Він пережив усі плюси й мінуси еміграції, працював у кількох сферах та змінив кілька міст. Однак, труднощі лише загартовували його характер.


"Холостяк-12" Алекс Топольський / Фото з інстаграму героя

Останньою зупинкою Алекса Топольського стало Маямі. Там він активно просував й розвивав свій бізнес, який стосується нерухомості. Також чоловік заснував новинку у світі техніки – Phonetized, девайс, який поєднує у собі функції безпровідного зарядного пристрою і дезінфектора.


Що відомо про "холостяка" Алекса Топольського / Фото з інстаграму Алекса

32-річний бізнесмен активно веде аккаунт в інстаграмі й висвітлює всі сторони свого життя – від спортзалу й фото улюблених собак до ділових зустрічей. Алекс любить фотографуватись, тож на його сторінці багато світлин від професійних фотографів, які він позначає хештегом modeling. Холостяк працював та працює й у цій сфері. До того ж він знімався у кліпах знаменитих виконавців, серед яких відомий гурт – Fifth Harmony.

Серед хобі Топольського чинне місце займає спорт. Холостяк постить відео, як займається боксом й стрибає на скакалці, аби підтримувати свою форму.

Чим зайнявся Холостяк, коли почалась війна

Алекс Топольський зізнавався, що до кінця не вірив, що може настати повномасштабна війна. Вранці 24 лютого він був у США. За кордоном він вирішив приєднатися до міжнародної гуманітарної організації HOPE Worldwide.

Холостяк багато волонтерив, висвітлював події у своєму інстаграмі. Також він перейшов на українську мову, бо раніше розмовляв і писав російською.

Що відомо про зйомки романтичного телепроєкту "Холостяк-12"

  • Телеканал СТБ запланував прем'єру "Холостяка-12" на березень 2022 року. Ведучим романтичного шоу оголосили "незмінного" Григорія Решетника, який допомагатиме холостяку у хвилини сумніву й даватиме йому слушні поради.
  • З початком повномасштабного вторгнення прем'єру, очевидно, перенесли. Григорій Решетник спершу повідомляв, що прем'єра легендарного шоу відбудеться восени після перемоги. Та згодом організатори оголосили, що таки вирішили показати "Холостяка" на екранах. Прем'єра мала відбутися 30 вересня.
  • Втім, продюсери знову перенесли романтичний проєкт з технічних причин. Але вже сьогодні, 28 жовтня, Алекс Топольський таки покажеться на телебаченні в пошуку нового кохання.