Українська розвідка повідомляє, що загроза обстрілів з боку росії та провокацій напередодні та після Дня Незалежності значно збільшилась. Співачка Злата Огнєвіч прокоментувала, чи боїться залишатися в столиці.

До теми По 24 гривні з кожного українця: Kalush анонсував великий збір для захисників Маріуполя

Чи боїться Злата Огнєвіч атаки росії 24 серпня

Днями виконавиця лиш приїхала до Києва, але її одразу ж засипали повідомленнями про загрозу від росії.

Я рада переступити поріг своєї домівки рідної, щаслива повернутись додому! Поки їхала сюди, начиталася повідомлень від своїх друзів і не дуже близьких людей стосовно того, що я повернулася до Києва в таку небезпечну дату…
– поділилась артистка.

Злата підкреслила, що віра в ЗСУ не означає, що не треба ховатись в укриття й берегтися.

"Я вірю нашим Збройним Силам України, вірю в те, що мене захищають, але цього разу я не буду нехтувати повітряними сигналами тривоги, як я це зазвичай роблю. Цього разу я буду більш обережною, і закликаю всіх вас також: будьте максимально обережними і не нехтуйте сигналами повітряної тривоги".

Я не хочу нагнітати там, де цього не варто робити. Ознак явних поки не бачу, далі – подивимось. Хай в нас ніч пройде мирно,
– додала співачка.


Злата Огнєвіч / Фото з інстаграм-сторіз

Що відомо про загрозу від росії на День Незалежності

  • Ще з 22 серпня й раніше українські спецслужби повідомляли, що напередодні Дня Незалежності та після нього можливі провокації та масові обстріли з боку росії.
  • У зв'язку з цим в містах України впроваджують заходи безпеки. У столиці заборонені будь-які масові заходи, а працівникам Урядового кварталу рекомендують не ходити на роботу в офіс. У Харкові змінили тривалість комендантської години, а жителям Миколаївщини радять не виходити з дому.
  • Розвідка США також застерегла українців і зауважила, що росія може готувати обстріли навіть по цивільній інфраструктурі та урядових об'єктах. Через це посольство Сполучених Штатів закликає американців покинути Україну.