33-річна Ілона Гвоздьова шокована, що Тетяна Денисова, яку обрали суддею в Танці. World of Dance (оновлену версію телешоу "Танцюють всі"), підло мовчить. Її прийняли в Україні після багаторічної кар'єри в Росії, але в найскрутніший період вона показала своє справжнє обличчя.

Читайте також Макс Барських жорстко відповів на російський фейк про те, що він "у полоні своїх же нацистів"

Ілона Гвоздьова про Тетяну Денисову

Тетяна Денисова мене заблокувала. Це була її найкоротша відповідь в історії нашого спілкування. Мовчання – це також злочин,
– заявила Ілона Гвоздьова.

Вона зауважила, що Денисова – не єдина її колега, яка мовчки відсиджується. Зірка зв'язувалася й з іншими друзями-танцівниками. Ті нібито співчувають Україні, але бояться йти проти путінського режиму.

"У діректі вони мені розписали, що допомагають, і переживають, і кошти надсилають. У мене одне запитання – чому в дірект ви можете відповідати, а вголос, у себе на сторінці, – не можете. Ви боїтеся втратити кар'єру? Так чи інакше вона скоро у вас закінчиться", – думає Ілона Гвоздьова.

Навіть якщо на них впливає російська влада, погрожують їхнім сім'ям, тримають кулемет біля скроні, будь ласка, виїжджайте з країни-агресора й розказуйте своїй російській аудиторії правду,
– радить українська танцівниця.

Ілона Гвоздьова про зірок-зрадників

Переможниця "Танців" переконана, що ті зірки, які відмовчуються в Росії, після перемоги нагострять лижі назад в Україну. Однак перш ніж приймати їх, вона радить влаштувати народний суд.

"Я вважаю, їх всіх треба відправити на народний суд. Можливо, це звучить жорстоко, але, мені здається, наразі це дуже справедливо. І хай вони всі скажуть останнє слово – чому так вчинили, чому мовчали. І хай після перемоги народний український суд кожному з них виносить вирок – чи пробачить, чи не пробачить", – висловилася Ілона Гвоздьова.

Читайте також Ірма Вітовська висловилась про колег, які "перевзулись": "Вони так годували себе"