В інтерв'ю ЖВЛ артист розповів про свою службу. Юрко Юрченко відверто сказав, на яких напрямках воював та чим займався на фронті.

До теми Назар Грабар отримав поранення на передовій: він став ветераном війни

Зокрема, музикант зізнався – коли перший раз потрапив під обстріл, то біг дуже швидко і подумки прощався з життям.

Я зрозумів та відчув, наскільки все серйозно. Ти готовий… Готовий до того, що можеш загинути. А інакше навіщо ти сюди прийшов, стати обузою для товаришів?,
– каже він.

За словами Юрченка, він не обговорював із сім'єю своє рішення піти на фронт. "Ми дорослі люди, і кожен має свій вибір", – пояснив він.

Юрко Юрченко спочатку захищав Київ, а потім відвойовував Харківщину. Він наголосив, що не мав жодного досвіду на початку війни.

Я навіть був зв’язківцем. На мене залишили всі рації і сказали: "Іди прошивай їх". А я це вперше бачу, нічого не знаю. Ютуб в поміч! У мене взагалі не було військового досвіду. Але я був щасливий, що я потрібен тут і зараз,
– зізнався він.

Дивіться інтерв'ю з Юрком Юрченком: відео ЖВЛ

До слова, нещодавно Юрко Юрченко зворушив історією про свого сина, який святкував день народження. За його словами, 10-річний Джастін попросив у тата-військового лише одне – щоб той повернувся додому живий. "Плачу і радію, що маю таких діток", – сказав тоді співак.