Після обрання Володимира Зеленського на посаду президента України його життя кардинально змінилося. Він передав повноваження керівника студії "Квартал 95" іншим гумористам і присвятив себе політиці. Через щільний графік Зеленський вкрай рідко знаходить час для старих друзів. Змінилося і його спілкування з Юрієм Ткачем.

До теми Після виступу на "Розсміши коміка": Леся Нікітюк потрапила в "Орел і решку" завдяки Зеленському

Юрій Ткач про стосунки з Володимиром Зеленським

Комік не приховує, що саме Володимир Зеленський два роки тому посприяв його гумористичній кар'єрі, запросивши в "Квартал 95". Раніше вони гарно товаришували, однак відтоді, як Зеленський став президентом, контактують значно рідше. За словами Юрія Ткача, зараз у них немає прямого зв'язку. Крім того, до політика він звертається на "ви" і по батькові – Володимире Олександровичу.

Звертаюсь на "ви", звичайно ж. Це мій президент, наш президент. Це дуже поважна посада,
– наголосив Юрій Ткач.

Суддя "Ліги сміху" не приховує, що на президентських виборах 2019 року голосував за Володимира Зеленського. Він і зараз підтримує його як політика та щиро хоче, щоб йому вдалось реалізувати задумане.

"Я дуже хочу, щоб у нього все вийшло. Але не тільки від нього все залежить, але ще й від кожного з нас", – зауважив Юрій Ткач.