У першому сезоні талант-шоу "Фабрика зірок" артистка Оля Цибульська перемогла в складі дуету "Опасные связи", в якому співала з екскоханим Олександром Бодянським. Участь в реаліті принесла їй не лише омріяну популярність, а й розчарування через зміну образу.

До теми Оля Цибульська здивувала зухвалим образом у білому пальті на тлі моря: ефектні кадри

Продюсер Юрій Нікітін дав вказівку стилістам перефарбувати Цибульську в білявку. Тоді дівчина була дуже зла на наставника, адже думала, що він хоче зробити з неї другу Ірину Білик чи Ольгу Горбачову.

Я навіть в якийсь момент запитала Юру: "Це що, твоя еротична фантазія? Я Горбачова, Білик, хто я? Навіщо це було? Я не хочу за вас заміж",
– пригадала Оля Цибульська.

Додамо, до 2007 року Юрій Нікітін та Ірина Білик вже розірвали творчий тандем і роман після восьми років цивільного шлюбу. На той час продюсер вже був одружений з екссолісткою гурту "Арктика" Ольгою Горбачовою, з якою спочатку розлучився, а тоді зійшовся вдруге 2016 року.

Нагадаємо, восени минулого року Оля Цибульська кардинально змінила імідж. Напередодні свого 35-річчя співачка зробила дуже коротку стрижку.