У 6 випуску "Холостяка" головний герой Михайло Заливако переглянув інстаграм-профілі дев'яти учасниць. Чи не найбільше його здивував акаунт Юлі, яка запам'яталася глядачам як "Зайка". Бізнесмену здалося, що вона боїться здатися простою, тому публікує лише гламурні фото та захоплюється фотошопом.

Читайте також Instagram vs реальність: сторінки учасниць "Холостяка-11"

Сама ж дівчина пояснила "Холостяку", що зумисне транслює в інстаграмі лише свою зовнішність, адже не хоче відкривати душу великій аудиторії. Уже на пост-шоу "Як вийти заміж" Юлія зізналася, що через відверті "каталожні" фото їй часто пишуть незнайомі чоловіки.

Юлія "Зайка" про непристойні пропозиції чоловіків

Учасниця реаліті-шоу поділилася, що пікантні фото в купальнику завжди розбурхують її чоловічу аудиторію. Безліч незнайомців засипають її повідомленнями, і вони не завжди були пристойними.

Після фотографій у купальнику мені почали писати різні чоловіки з різних сторінок, і я не знала, куди від них подітися. Мені довелося всіх видалити. Вони писали з непристойними пропозиціями,
– розповіла Юля "Зайка".

Додамо, що попри повідомлення від незнайомців з безсоромними пропозиціями Юля і далі публікує фото в купальнику. Зараз за нею стежать понад 80 тисяч користувачів, які засипають її лайками та компліментами.