12 березня The Hardkiss потішили одеську публіку великим весняним концертом. Свій образ Юлія Саніна продемонструвала лише зараз, однак він викликав шквал захвату в мережі, адже зірка показала себе кардинально іншою.

До теми Юлія Саніна показала ніжний образ у чорній сукні та кросівках: фото

Зухвалий образ Юлії Саніної

Співачка з'явилась на сцені в приталених білих джинсах, довгому кремовому піджаку зі смугастою вставкою та обтислому нюдовому топі з чорними малюнками та довгими рукавами. Відвертий верх дозволив фронтвумен The Hardkiss оголити підтягнутий животик та засвітити прес. Вбрання вона доповнила масивними аксесуарами – ланцюгами на шию, браслетами, сережками кільцями та каблучками, що виглядало досить епатажно.

Однак найбільше уваги привернув не сміливий одяг зірки, а її нова зачіска. Особистий стиліст вклав довге волосся Юлії Саніної в дрібні об'ємні кучері, які нагадують хімічну завивку. З цією укладкою артистка була схожа на джазову діву, а деякі користувачі побачили в ній Настю Каменських. Зухвалу зачіску довершив розкішний макіяж з широкими чорними стрілками, блакитною підводкою та рум'янами.


Юлія Саніна з об'ємними кучерями / Фото Instagram /@the_hardkiss


Юлія Саніна з об'ємними кучерями / Фото Instagram /@slavachaika

Реакція мережі на зміну іміджу Юлії Саніної

  • Юля з Голлівуду;
  • Розкішні кучері;
  • Як же це стильно;
  • Як круто. Здається, немає образу, який би вам не личив.