Учасниця проєкту "Танці з зірками" Юлія Саніна дала коротке інтерв'ю ведучій Олександрі Кучеренко. Всього за три хвилини знаменитість встигла поділитися подробицями музичної кар'єри та розсекретити цікаві деталі.

Читайте також У светрі та зі стильною зачіскою: Юлія Саніна показала миле фото з собачкою

Юлія Саніна про райдер The Hardkiss

Артистка зізналась, що перші три пункти райдеру гурту The Hardkiss стосуються не технічних нюансів чи їжі в гримерці, а представлення музикантів публіці.

Не називати мене співачко. Називати мене фронтвумен або лідеркою. Правильно писати гурту The Hardkiss. І щоб ведучий не оголошував нас занадто пафосно,
– розповіла Юлія Саніна.

Юлія Саніна про найменший гонорар і найдорожчий кліп The Hardkiss

Вона також зізналась, що найменший гонорар, який отримувала за виступ з музикантами, становив від 10 до 20 тисяч гривень. Однак це було на початку кар'єри The Hardkiss, адже після участі в Національному відборі на Євробачення-2016 вони здобули шалену популярність.

Юлія Саніна поділилася й іншими деталями. Так, вона зізналась, що найдорожчий кліп за всю історію колективу 45 тисяч доларів – понад один мільйон гривень. Це відео на пісню "Гора", яку гурт представив у квітні минулого року. Ролик зняли в згорілому лісі під Києвом, а лідерка The Hardkiss приміряла безліч ефектних образів.