У понеділок, 20 грудня, Київ рясно засипало снігом. Тому Володимир Остапчук поспішив до дітей, аби розділити з ними емоції від приходу справжньої зими.

Читайте також На Миколая з Потапом і Каменських: Катя Осадча та Юрій Горбунов охрестили сина

Як Володимир Остапчук провів час з дітьми

Спочатку зірковий татусь навідав доньку Емілію, яка навчається в другому класі. Разом з однокласницями дівчинки Остапчук ліпив сніговика. До слова, біля нього згуртувалось дуже багато дітей.

Далі шоумен поїхав до сина. У профілі з понад півмільйонною аудиторією він опублікував відео на якому запитав у хлопчика: "Еван ти їв сніг сьогодні, смачний?". Той відповів ствердно й зі сміхом злизав сніжинки з куртки.

Коротко про справжню зиму,
– лаконічно підписав Володимир Остапчук.

Варто зазначити, що Володимир Остапчук рідко бачиться з дітьми, адже раніше колишня дружина Олена Войченко всіляко обмежувала їхнє спілкування:

  • жінка забороняла сину й доньці ходити в гості до батька та його другої дружини Христини Горняк, зумисне порушувала графік їхніх зустрічей, тому Остапчук двічі викликав поліцію;
  • ба більше, вона не пускала Емілію та Евана до батьків шоумена, коли ті були в Умані;
  • натомість Олена Войченко стверджувала, що колишній "тероризує її заради піару". На її думку, ведучий "вирішив робити з себе жертву, брехати навіть поліції та захищатися від самого себе".