Конкурсанти виходили на доріжку в тому порядку, в якому виступатимуть у першому та другому півфіналах. Учасники Євробачення-2023 одягнули епатажні костюми та вражали ефектними виходами.

До теми За ким перемога на Євробаченні-2023: букмекери оприлюднили нові прогнози

Виконавців вітали шанувальники та папараці, а ведучі поспілкувалися з конкурсантами, щоб більше дізнатися перед початком конкурсу.

Чим вражали TVORCHI на відкритті Євробачення-2023

Представники України – дует TVORCHI – у символічних костюмах увійшли до ліверпульської концертної зали Сент-Джордж-Холл. На жакетах Андрія Гуцуляка та Джеффрі Кенні розмістилися імена та вага передчасно народжених дітей за час повномасштабного вторгнення Росії в Україну.


TVORCHI під час виходу на бірюзову доріжку / Фото Суспільне

Таким чином українські артисти хотіли привернути увагу громадськості до важливого проєкту під назвою "Небайдужі люди рятують серця дітей". Його мета – зібрати 10 мільйонів гривень на придбання 10 інкубаторів для порятунку передчасно народжених дітей.

На відкритті конкурсу представники України зазначили, що хочуть гідно представити свою країну, і перемога для них не є пріоритетом.

Виходи інших учасників на доріжку

Публіка очікувала і Loreen із Швеції – фаворитка букмекерів, яка вже підкоряла Євробачення у 2012 році та хоче зробити це знову.

Всі інші учасники крокували "бірюзовою доріжкою" і блищали перед камерами фотографів. Артисти намагалися привернути увагу будь-яким чином, щоб отримати симпатію глядачів, які голосуватимуть.

Щоб подивитися більше фото з "бірюзової доріжки", скрольте вправо:

Дивіться відео виходів учасників Євробачення-2023:

Нагадаємо, TVORCHI виступлять одразу у фіналі Євробачення, оскільки наша країна перемогла минулого року. Дует вийде на сцену та боротиметься за перемогу 13 травня.

Євробачення-2023: головне

  • Конкурс відбудеться у Ліверпулі, на арені M&S Bank Arena, яка може вмістити 11 тисяч глядачів. Сцену вже відкрив король Чарльз III та королева-консорт Камілла.
  • Перший півфінал проведуть 9 травня, другий – 11 травня, а фінал відбудеться 13 травня. Цього року у музичному конкурсі візьме участь 37 країн – декотрі представники відмовилися від участі у зв'язку з фінансовими проблемами.
  • Станом на 1 травня лідером для букмекерів залишається представниця Швеції Loreen, яка вже перемагала на Євробаченні у 2012 році. Водночас преставники України – TVORCHI – наразі на 4 місці.
  • Конкурс проходитиме від імені України, тож на сцені Євробачення та поза нею можна буде побачити багатьох українських знаменитостей. Наприклад, лідерка гурту The Hardkiss Юлія Саніна – одна з чотирьох головних ведучих.
  • До слова, в Ліверпулі вже почалися репетиції Євробачення-2023, яке стартує 9 травня. Режисер та креативний директор від України Герман Нєнов першим з команди прибув у Велику Британію та долучився до підготовчих заходах. Він показав, як все вдібувається.