7 березня о 14:00 за Києвом розпочався продаж квитків на Євробачення-2023. У фанів була можливість придбати квитки на 9 шоу – 6 генеральних репетицій конкурсу, півфінали та грандіозний фінал.

До теми "Меседж Путіну": найпопулярніші артисти виступлять на концерті на підтримку України, – ЗМІ

Квитки на Євробачення розлетілися менш як за 2 години

Квитки на гранд-фінал розкупили за 36 хвилин, а на інші шоу розлетілися приблизно через годину. Ціни на фінал коливались від 160 до 380 фунтів стерлінгів, а на півфінали від 90 до 190 фунтів стерлінгів.

Фанатам Євробачення було доступно 6 тисяч квитків попри те, що сцена шоу в Ліверпулі може вмістити 11 тисяч глядачів. Простір скоротили через збільшення сцени та певні вимоги щодо виступів і масштабної зйомки.

Квитки придбати було непросто: користувачі пишуть, що мали проблеми із завантаженням сторінки. Вочевидь, попит на перегляд конкурсу був вкрай високий. Деякі квитки починають з'являтися на інших сайтах, де їхня ціна значно більша.

Квитки для українців: як отримати

  • Напередодні організатори конкурсу пообіцяли передати 3 тисячі квитків на шоу українським біженцям. Вони можуть подати заявку на отримання квитка, якщо перебувають у Великій Британії за програмами: Homes for Ukraine, Ukraine Family Scheme, Ukraine Extension Scheme.
  • Квитки не будуть безплатними: один коштуватиме 20 фунтів, тобто 24 долари. Детальніша інформація про можливість придбати квиток з'явиться згодом на сайті британського уряду.